triangle

Referencje od firmy Duet za przygotowanie obiektu handlowego PSB – Mrówka/Profit

Referencje od firmy Duet za przygotowanie obiektu handlowego PSB – Mrówka/Profit

Pragniemy poinformować, iż firma Duet – właściciel salonu sprzedaży PSB, Mrówka, Profit, potwierdziła kompetencje Pana Macieja Wintera, zdolnego do realizacji przedsięwzięć związanych z zaprojektowanie i generalnym wykonaniem obiektów halowych, pod klucz.

Z przyjemnością przyjmujemy referencje na ręce Pana Macieja Wintera, za przygotowywanie inwestycji, pełniącego funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za organizację całego zespołu przygotowania kontraktu, koncepcję, projekt budowlany i project management, który wywiązał się, zgodnie z oczekiwaniami, z powierzonych prac projektowych i generalnego wykonania budowy nowej hali handlowej, pod klucz, w budżecie ok. 5-7 mln. zł. Prowadzony kontrakt charakteryzował się właściwą organizacją prac i terminowością w dostarczeniu dokumentacji i odbiorów robót budowlanych, by w 2017 roku uruchomić sprzedaż.

Współpraca była wzorowa a Pan Maciej Winter posiada wyspecjalizowane kompetencje w projektowaniu, zastępstwie i nadzorze inwestorskim oraz generalnym wykonawstwie obiektów handlowych.

http://www.winconstruction.pl/web/uploaded_images/ckeditor/1547148071_fb243eeec87006570ca0f0ac99e63eff.jpg

 

Dodano: 19.02.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?