triangle

Nasi ludzie

Eksperci w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i projektanta

Proponujemy Inwestorowi kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w oparciu o zespół partnerów zarządzających, którzy pełnią funkcję ARCHTEKTA, KONSTRUKTORA, KIEROWNIKA BUDOWY (inspektora nadzoru), DYREKTORA PROJEKTU (konsultanta biznesowego i inwestora zastępczego). Celem jest dostarczenie zoptymalizowanych koncepcji i projektów budowlanych, wybór wykonawców robót budowlanych w najlepszej relacji jakości do ceny.  Jako inwestor zastępczy wyręczamy inwestora ze wszystkich obowiązków i doprowadzamy do oddania do użytkowania obiektu, z sukcesem.

Prezentowany poniżej zespół współpracował ze sobą przy realizacji 92 projektów budowlanych i budów, pod klucz, między innymi w jednej z firm zajmującej się projektowaniem i kompleksowym wykonaniem.  Obecnie jesteśmy projektantami i doradcami, którzy po wspólnych doświadczeniach u generalnego wykonawcy, stworzyli niezależny zespół, którego celem jest ochrona interesów Inwestora.  Optymalnie projektujemy, wybieramy wykonawców, prowadzimy inwestycje, by z sukcem uzyskać pozwolenie na użytkowanie.

Lista zaprojektowanych przez konstruktora, prowadzonych przez kierownika budowy lub zarządzanych przez project mangaera inwestycji w obiekty produkcyjne, magazynowe, handlowe, biurowe i kamienice: Trepko, Metgalex, Pol-Strautmann, Stoldrew, Pimax, Starz Kehrel Aktiengesellschaft, RPC Bebo, U Stefana, Klafs, Metgalex, Kartonika, Gonvarri, Funmarket, Format, Bimex, Marpol,  PSB, Format, Rolamko, Lampex, Duet, Polcreative, Zobal, Lanwar, Wavin Gonvarii, Unimeel, Holand Tank Service, Fludra, Rosiek&Rosiek, BZM Cieśla PSB,  Kas-boks, Kehler AG, V33, Typoraf, Jaro Meble, ASTAT, Wagrol, Agmamito, Pimax, Aligator, Impakt, Green Polska, Rak, PSB Pazgan, Waplast, Legimi, SummerWinter.

 

triangle arrow
Nasi ludzie

Maciej

Prezes Zarządu / Project Manager / Inżynier

Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie prowadzenia projektów budowlanych - od planowania nowej lokalizacji i zakupu gruntu, po projektowanie obiektów. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem.

triangle arrow
Nasi ludzie

Adam

Partner / Project Manager / Inżynier

Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie prowadzenia projektu związanego z uruchomieniem obiektu produkcyjnego lub logistycznego, projektowania i budowy hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców pod klucz. Inżynier z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia budów w branży zajmującej się projektowaniem i budową obiektów budowlanych pod klucz.

triangle arrow
Nasi ludzie

Krzysztof

Główny konstruktor

Inżynier. Partner. Specjalista w dziedzinie projektowania konstrukcji dla obiektów produkcyjnych, logistycznych, handlowych, specjalistycznych i mieszkaniowych. Inżynier z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów w roli konstruktora w branży zajmującej się projektowaniem i budową obiektów budowlanych pod klucz.

triangle arrow
Nasi ludzie

Leszek

Główny Architekt

Inżynier. Partner. Specjalista w dziedzinie architektury dla obiektów produkcyjnych, logistycznych, handlowych, specjalistycznych, mieszkaniowych i kamienic. Inżynier z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów w roli kreatora wizji, prowadzenia zespołu projektowego, architektury.

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?