triangle

Nasza firma

Rozwiązania winsolutions, w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

WIN Construction Development jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, projektant, zarządca i zespół odpowiedzilany za komercjalizację i pozyskanie finansowania

Jesteśmy polską spółką wyspecjalizowaną w zarabianiu pieniędzy dla Inwestorów, w zakresie poszukiwania  lub sprzedaży nieruchomości, lokowania kapitału w zyskowne inwestycje, finansowania, przygotowania koncepcji lub projektu budowlanego dla apratamentowca, obiektów logistycznych, produkcyjnych i handlowych oraz biurowców, jak również przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego wraz z zarządzaniem i komercjalizacją.

 

WIN Construction Development GENERALNY WYKONAWCA OPEN BOOK

Realizujemy inwestycje, które najlepiej spełniają potrzeby dedykowanego odbiorcy. W systemie build-to-suit (BTS) dostarczamy nie tylko magazyn, ale funkcjonalne rozwiązania oraz najwyższy poziom obsługi, na etapie wynajmu. Zajmujemy się konkretnymi gruntami developera lub wskazanymi przez Inwestora. W tym modelu klient może przekazać własny grunt, wskazać lokalizację lub zlecić poszukanie go pod indywidualne oczekiwanie. 25 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów pozwala na dopasowaniu wielkości powierzchni,  w zależności od potrzeb. Realizujemy różne warianty współpracy od najmu na określony czas po budowę pod klucz i przekazanie obiektu inwestorowi. Współfinansujemy inwestycje w obiektach magazynowych, centrach logistycznych i lekkiej produkcji, jak również w apartamentowce, akademiki i inne dochodowe inwestycje budowlane.

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

WIN Construction Development   to spółka pielęgnująca wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w nieruchomościach z potencjałem

Gwarancja udanej inwestycji

Jesteśmy spółką z 25-letnim doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług w zakresie projektowania i budowy pod klucz wyłącznie apartamentów, obiektów halowych i biurowych, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku i ponad 100 wybudowanych obiektów.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Obsługa od A do Z

Szybka i fachowa realizacja

WIN Construction Development   wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze, od poszukania gruntu, koncepcji, projekt budowlany, budowę, po oddanie apartamentu, hali/biurowca do użytkowania, serwisowanie i rozbudowę

Optymalne dla użytkownika

Najniższa relacja jakość do ceny

WIN Construction Development  wyspecjalizowany w optymalnym projektowaniu koncepcji pod budżet i użytkowanie tj. planu zagospodarowania terenu i planu funkcjonalnego apartamentu, zaplecza socjalno-biurowego hali/biurowca, rzutów elewacji, rzutów dachu, wizualizacji 3D

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Gwarancja zakupu nieruchomości

 

Realizacja inwestycji w zakładanym czasie i budżecie

WIN Construction Development  wyspecjalizowany w gwarantowaniu zakupu nieruchomości gruntowej tj. przygotowaniu analizy menedżerskiej pozwalającej na podpisanie przedwstępnej umowy notarialnej sprzedaży gruntu i następnie przyrzeczonej, bez ryzyka, iż na zakupionym gruncie inwestycja zostanie wstrzymana.

Promesa bankowa

Szybkie sprawdzenie możliwości finansowania z kapitału obcego

WIN Construction Development wyspecjalizowanyw przygotowaniu materiałów do banku w celu uzyskania promesy tj. oferty od A do Z oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego.

triangle winter triangle
logos
triangle