triangle

Konsulting

Konsulting w zakresie tworzenia zintegrowanym projektów logistycznych lub mieszkaniowych, od zakupu nieruchomości, po projektowanie, doradztwo prawne, podatkowe, finansowe i inwestycyjne.

 

box

Inwestor poszukuje wsparcia merytorycznego od praktyków w kompleksowym wykonaniu hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych, biurowców i apartamentów pod wynajem długo lub krótkoterminowy, by dokonać prawidłowego zakupu nieruchomości oraz przeprowadzić skuteczne działania promocyjne w celu komercjalizacji lub/i zarządzania obiektem logistycznym lub apartamentami. W tym celu wyspecjalizowany zespół WIN Construction Development oferuje usługi biura nieruchomości, kancelarii prawnej i biura projektowego. Dla przeprowadzenia świadomego zakupu, w najlepszej relacji jakości do ceny, zespół WIN Construction Development podejmuje z Inwestorem wspólną decyzję o zakresie analizy, w której skład może wejść poniższy zakres prac koncepcyjnych i przedprojektowych, jak również na gotowo przygotowany biznes - dobrze funkcjonującego wynajmu lub pod sprzedaż gotowego produktu inwestycyjnego.

Efektem obsługi jest możliwość wyboru i podpisania umowy na wybudowanie lub przebudowę obiektu, zakupu gotowego biznesu, w postaci apartamentu, magazynu lub innego produktu inwestycyjnego, udokumentowanego dobrymi wynikami finansowymi wraz z usługą zarządzania.

W ramach współpracy inwestorzy otrzymują optymalne dla użytkowania rozwiązania   poparte wiedzą nie tylko projektantów, ale eksperta w budowaniu i wynajmie obiektów.

logos
triangle