triangle

Projektowanie

Rozwiązania , w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

WIN Construction Development realizuje wszystkie prace przedprojektowe niezbędne do zrealizowania projektu w systemie build - to - suit, pod indywidualne oczekiwania inwestora. Jako projektant i generalny wykonawca obiektów budowlanych realizuje inwestycje w systemie open book, polegającą do udziale w zysku przez Inwestora.

 

Obsługa z rozwiązaniami winsolutions

 

schemat

W efekcie inwestor otrzymuje mix rozwiązań o najlepszej relacji jakości do ceny, charakteryzujących się racjonalnymi kosztami eksploatacji, przy założeniu wyjątkowego designu obiektu.

triangle winter triangle

Koncepcje zorientowane na potencjał nieruchomości, ROI i niskie koszty budowy

W efekcie inwestor otrzymuje maksymalnie rozplanowaną nieruchomość, przy uwzględnieniu najlepszej komercjalizacji. Dodatkowo poddawana jest analizie zasadność stosowania rozwiązań, biorąc pod uwagę koszty wykonania i okres stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Rozwiązania w optymalnej technologii

W efekcie inwestor otrzymuje sprawdzone rozwiązania takie jak odpowiednio przygotowaną podbudowę, podwaliny prefabrykowane; obudowę z krytym łącznikiem; konstrukcje stalowe, żelbetowe lub drewniane; wybór spośród kilkunastu technologii elewacji biurowca wraz z wyjątkowym pomysłem na desing; sprawdzony standard wykonania pod względem wyboru odpowiednich marek urządzeń i materiałów referencyjnych oraz wykończenia wnętrz; sprawdzone rozwiązania branży elektrycznej i sanitarnej; sprawdzone technologie wykonania dróg i posadzek, kompletne wszystkie inne rozwiązania niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu produkcyjnego, magazynowego, handlowego lub biurowca.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Zespół specjalistów w kompleksowym projektowaniu i budowie obiektów

W efekcie inwestor otrzymuje kompleksowo przygotowany projekt budowlany w oparciu o rozwiązania optymalne w użytkowaniu WINSolution. Jest to możliwe na podstawie doświadczenia wybudowanych ponad 100 obiektów oraz współpracy interdyscyplinarnego zespołu składającego się z architekta, projektanta branży elektrycznej i sanitarnej, projektanta branży drogowej, specjalisty ds. ochrony środowiska, geologa, geodety, konstruktora, dyrektora kontraktu (inżyniera budownictwa), kierownika budowy, dyrektora działu ofertowania, dyrektora działu projektowania oraz dyrektora działu obsługi klienta.

logos
triangle