triangle

Akt notarialny

Akt notarialny sprzedaży nieruchomości

box

Bezpieczny zakup nieruchomości

 Kompleksowa obsługa przez wyspecjalizowany zespół WIN Construction w optymalnym dobieraniu parametrów obiektu halowego, biurowego lub lokalu mieszkalnego, jak również wszystkie inne obiekty pod usługii handel, które to parametry mogą zostać umieszczone w przedwstępnej umowie sprzedaży, potwierdzonej notarialnie. W efekcie przygotowanej analizy menedżerskiej, inwestorzy otrzymują gwarancję wybudowania obiektu w określonej cenie oraz terminie i następnie podpisują przyrzeczoną umowę sprzedaży.

Dodatkowy zakres prac koncepcyjnych i przedprojektowych w celu podpisania umowy ryczałtowej na przygotowanie projektu budowlanego i budowy od A do Z.

Efektem obsługi jest możliwość wyboru i podpisania umowy na kompleksowe zaprojektowanie i budowę pod klucz hali i biurowca w najlepszej relacji jakości do ceny oraz gwarancja szybkiego uzyskania pozwolenia na budowę.

W ramach współpracy inwestorzy otrzymują optymalne dla użytkowania rozwiązania  poparte wiedzą nie tylko projektantów, ale eksperta w budowaniu obiektów halowych, biurowych, kamienic oraz zarządcy apartamentów lub obiekt logistycznych pod wynajem

logos
triangle