triangle

Nasza firma

WIN CONSTRUCTION jest polską spółką wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych dla polskich i zagranicznych inwestorów. Koncentrujemy się na kompleksowej i efektywnej obsłudze w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i projektanta. Nasze 20 letnie doświadczenia z firm zajmujących się projektowaniem i budowaniem obiektów, pod klucz, daje nam lepszą wiedzę praktyczną, po drugiej stronie procesu budowlanego. Naszą rolą jest projektowanie, prowadzenie i kontrola całego procesu budowlanego, których celem jest wybór odpowiedniego wykonawcy. Inwestorzy cenią w nas doświadczenie nie tylko z konsultingu prac projektowych i budowlanych, ale z odpowiedzialności jaką posiadamy w projektowaniu i budowaniu obiektu pod klucz, pracując po stronie wykonawczej. W efekcie możemy w formule inwestora zastępczego, dostarczyć coś więcej niż standardowa oferta rynkowa, wiedzę projektanta i generalnego wykonawcy.  

 

Unikalny i kompleksowy zakres obsługi prawnej i specjalistów w dziedzinie projektowania oraz kompleksowego wykonania obiektów:

1. Przeanalizujemy koncepcję i projekt budowlany, by wskazać na optymalne rozwiązania, już na etapie projektowania przez biuro projektowe Inwestora

2. W przypadku braku projektu, wykonamy koncepcję lub/i projekt budowlany, by zawierał najbardziej sprawdzone rozwiązania, w oparciu o doświadczenia z naszej pracy u projektanta lub/i generalnego wykonawcy, w oparciu o 80 wybudowanych hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych lub biurowców

3. Przeprowadzimy przetarg na generalnego wykonawcę, w ryczałcie, by oferta zawierała optymalne i sprawdzone rozwiązania, była kompletna oraz w dobrej cenie

4. Przeprowadzimy nadzór inwestorski, dopilnujemy jakości wykonanych robót

5. Przeprowadzimy project management / zastępstwo inwestorskie, kompleksowo obsłużymy i zarządzimy całym procesem, od przetargu, po nadzór, rozliczenie budowy i wszystkie procesy leżące w obowiązkach Zamawiającego. Zorganizujemy i skoordynujemy działania wszystkich stron uczestniczących w procesie inwestycyjnym w roli inspektora nadzoru, project managera i w zalezności od realizacji kontraktu z jednym wykonawcą lub wieloma podwykonawcami, w roli kierownika budowy.

6. W przypadku decyzji o realizacji inwestycji, bez udziału generalnego wykonawcy, podpiszemy w imieniu Inwestora umowy z podwykonawcami i dostawcami i przeprowadzimy cały proces inwestycyjny. Wraz z kancelarią prawną zabezpieczymy wszystkie dokumenty i umowy w otoczeniu całej inwestycji.

"Rozwiązaliśmy kilka tysięcy problemów, w roli członków zarządu i właściciela projektanta oraz generalnego wykonawcy. Stąd potrafimy przeciwdziałać zagrożeniom i doradzić Inwestorowi, by inwestycja zakończyła się w niższym budżecie. DLACZEGO TO ROBIMY? BO INWESTORZY DOCENIAJĄ NASZE PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE". - Prezes Zarządu, mgr inż. Maciej Winter. EMBA. Certyfikat FIDIC, członkostwo w PIIB, licencja w obrocie nieruchomościami, SGH w specjalizacji developer.

 

Zapraszamy do kontaktu i poznania możliwości współpracy, dla realizacji zamierzonych celów.

 

Z poważaniem,

 

Maciej Winter 

Prezes Zarządu

 

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

Win Construction   to spółka pielęgnująca wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w obiektach budowlanych.

Gwarancja udanej inwestycji

Jesteśmy zespołem specjalistów z 35-letnim doświadczeniem oraz spółką z 7-letnim doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług, której celem jest zaprojektowanie i wbudowanie pod klucz obiektów budowlanych, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku i ponad 100 zarządzanych inwestycji.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych.

 

Szybka i fachowa realizacja

Win Construction​    wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze inwestycji, od poszukania gruntu, koncepcji, projekt budowlany, nadzór inwestorski lub zastępstwo inwestorskie, po oddanie obiektu do użytkowanie oraz nadzór nad eksploatacją i rozbudową.

Optymalne koncepcje, pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze

Najlepsz relacja jakość do ceny

Win Construction    wyspecjalizowany w optymalnym projektowaniu koncepcji pod budżet i użytkowanie tj. planu zagospodarowania terenu i planu funkcjonalnego zaplecza socjalno-biurowego hali/biurowca, rzutów elewacji, rzutów dachu, wizualizacji 3D...

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Gwarancja zakupu gruntu

 

Realizacja inwestycji w zakładanym czasie i budżecie

Win Construction​    wyspecjalizowany w gwarantowaniu zakupu nieruchomości gruntowej tj. przygotowaniu analizy menedżerskiej pozwalającej na podpisanie przedwstępnej umowy notarialnej sprzedaży gruntu i następnie przyrzeczonej, bez ryzyka, iż na zakupionym gruncie inwestycja zostanie wstrzymana.

Promesa bankowa

Szybkie sprawdzenie możliwości finansowania z kapitału obcego

Win Construction    wyspecjalizowany w przygotowaniu materiałów do banku w celu uzyskania promesy tj. oferty od A do Z oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego.

triangle winter triangle
logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?