triangle

Koncepcja lub/i projekt budowlany

Koncepcja, projekt budowlany i wykonawczy

box

Przygotowujemy koncepcję lub/i pełnobranżowy projekt budowlany, którego celem jest uzyskanie pozwolenia na budowę, z optymalnymi rozwiązaniami oraz zakontratowanie robót budowlanych.

Przeprowadzamy przetargi i prowadzimy generalnego wykonawcę / wykonawców w roli inwestora zastępczego oraz inspektora nadzoru lub budujemy obiekt, pod klucz, kontraktując roboty na inwestora.

 

W ramach tej usługi zajmujemy się koniecznymi uzgodnieniami z rzeczoznawcami, urzędami państwowymi i innymi jednostkami w całym procesie budowlanym. Jako menedżerowie w firmach zajmujących się projektowaniem i generalnym wykonawstwem, nie jesteśmy teoretykami, praktycznie wybieramy rozwiązania, które najlepiej spełniają oczekiwania inwestorów.

Efektem obsługi jest możliwość wyboru i podpisania umowy na kompleksowe zaprojektowanie i budowę pod klucz hali i biurowca w najlepszej relacji jakości do ceny oraz gwarancja szybkiego uzyskania pozwolenia na budowę lub zrealizowanie inwestycji, w wersji oszczędnościowej wg unikalnej propozycji współpracy.

W ramach współpracy inwestorzy otrzymują optymalne dla użytkowania rozwiązania  poparte wiedzą nie tylko projektantów, ale eksperta w budowaniu obiektów halowych i biurowych:

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?