triangle

Kompleksowo obsługujemy inwestycje - zapraszamy: Przygotowanie koncepcji hali magazynowo-produkcyjna 11 000 m2 dla dewelopera.

Nowy kontrakt Win Construction Sp. z o.o. – hala magazynowo-produkcyjna 11 000 m2 (6000 m2 hali produkcyjnej z 40 stanowiskami spawalniczymi i szlifierskimi, 4000 m2 hali magazynowej o wysokości do 12 metrów) z funkcją usługowo-biznesową, o powierzchni 2000 m2. W zakresie przygotowania koncepcja, projekt, pozwolenie na budowę, budowa pod klucz.

Firma WIN Construction Sp. z o. o. podpisała w dniu 19.02.2019 roku kontrakt polegający na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanej od przygotowania raportu środowiskowego koncepcji, po projekt budowlany i nadzór oraz zastępstwo inwestorskie.

Zakres obejmuje przygotowanie biznes planu, koncepcji, wszystkich uzgodnień z jednostkami administracji państwowej, przygotowanie dokumentów do uzyskania finansowania, opracowanie pełnobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego, wraz z pozwoleniem na budowę, kontraktowanie robót budowlanych, pod klucz, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

W prezentowanym projekcie, zespół podjął się przygotowania inwestycji, której zadaniem jest uruchomienie w pierwszym etapie produkcji dla 24 stanowisk spawalniczych oraz 15 stanowisk szlifierskich oraz zaprojektowania przestrzeni biurowej dla 80 osób biurowych. Planowana wielkość zatrudnienia pracowników fizycznych to 60 osób na jednej zmianie. Planowane zużycie stali to 9 ton na miesiąc, wydajność 120 000 m3/h na powierzchni filtracyjnej ok. 1800 m2, przy założeniu NDS = 2 mg/m3. Dla projektowanej hali produkcyjnej założono temperaturę od 16 do 20 stopni celcjusza a dla hali magazynowej 12 do 16. Dla projektowanego obiektu założono moc 2000 kVA wraz ze stacją transformatorową, rezerwą GPZ oraz rozdzielnią . Ściany hali zostaną wykonane z płyty warstwowej PIR o gr. 10 cm a dach z płyty trapezowej, izolacji termicznej w postaci wełny 22 cm oraz folii PVC. Założona moc cieplna to 700 kW z wykorzystaniem kotła w części biurowej i nagrzewnic gazowych w halach.

WIN Construction to interdyscyplinarny zespół menedżerów EMBA, projektantów, inżynierów budownictwa i prawników, który posiada 35 letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonaniu obiektów, pod klucz. Nasi Inwestorzy otrzymują coś więcej niż fachowo przygotowaną przestrzeń do prowadzenia działalności, ale unikalne wartości jakimi są praktyczne projektowanie, rzetelność w wyborze i prowadzeniu wykonawców, innowacyjność w poszukiwaniu racjonalnych rozwiązań, jak również doradztwo biznesowe w zakresie przygotowania biznes planów i zrozumienie biznesowe ich potrzeb.

 

 

 

 

 

 

Dodano: 19.02.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?