triangle

1 mln. na budowę, 6 lub 20 mln. środków unijnych na maszyny i urządzenia. WIN Construction wyspecjalizowany w obsłudze firm produkcyjnych poszukujących kompleksowej obsługi w tym zakresie.

Konkursy dotacyjne dla firm produkcyjnych – 3.2.1 POIR Badania na rynek i 3.2.2. Kredyt na innowacje technologiczne.

WIN Construction partnerem firmy, która skutecznie zdobywa środki z funduszy UE. W efekcie wspiera informacyjnie Inwestora, od poszukiwania gruntu, koncepcji, projektu budowlanego, konsultingu, przeprowdzenia przetargu na wybór generalnego wykonawcy, po funkcję inspektora nadzoru...

 

WIN Construction posiada wieloletne doświadczenie w zakresie współpracy z inwestorami i firmami zajmującymi się pozyskiwaniem środków z UE. W tym przypadku posiada know-how i skutecznie doradza w celu uzyskania firnasowania na budowę. W jednym z programu występuje możliwość ok. 20% dofinansowania z wartości ok. 5 mln. zł dla dowolnej powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej. W drugim programie występuje możliwość dofinansowania wyłącznie powierzchni produkcyjnych. W programach kluczowe stanowi dofinansowanie maszyn i urządzeń, do wartości 20 lub 6 mln. zł.

 

WIN Construction przygotowuje odpowiedni pakiet dokumentów dzięki, któremu Inwestor występuje o zdolność kredytową lub uzyskuje finansowanie.

 

Więcej informacji:

Maciej Winter, tel. kom. +48 509 750 734, maciej.winter@winconstruction.pl. 

 

Dodano: 12.10.2018

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?