triangle

Firma WIN Construction dołączyła do grona partnerów 25 - lecia Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Firma WIN Construction  dołączyła do grona partnerów 25 - lecia Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Stowarzyszenie tworzą licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy oraz rzeczoznawcy majątkowi.  poprzez swoich członków aktywnie uczestniczy w procesie kształtowania rynku, dążąc o dbałość o wysoki poziom usług i kwalifikacji zawodowych działaczy organizacji.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON powstało w styczniu 1994 r.  Stowarzyszenie powstało w wyniku potrzeb samych pośredników, dostrzegających konieczność stworzenia odpowiednich struktur, które zapewniłyby właściwy poziom profesjonalizmu swoich członków i doprowadziły do regulacji prawnych i zawodowych na rynku nieruchomości, a także podnoszenia rangi zawodu w wielkopolskim środowisku pośredników. W 1995r.  WSPON wraz z 5 innymi stowarzyszeniami regionalnymi założyło Polską Federację Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Warszawie, która w 1998r. zmieniła nazwę na Polską Federację Rynku Nieruchomościami. Organizacja zrzeszała wówczas nie tylko  pośredników, ale również zarządców oraz rzeczoznawców majątkowych. Dzięki pracom Federacji, w których aktywnie uczestniczyli i uczestniczą członkowie WSPON doszło do uchwalenia w sierpniu 1997r. ustawy o gospodarce nieruchomościami, w której po raz pierwszy zdefiniowano pośrednictwo oraz określono odrębny typ umowy o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, rok później zaczęto proces nadawania licencji zawodowych.

"Jesteśmy dumni, iż działamy ze Stworzyszeniem od ponad 10 lat. Na początku uzyskałem licencję w obrocie nieruchomościami, następnie prowadziłem szereg szkoleń dla uczestników kursów organizowanych przez WSPON. Miałem okazję moderować panel dyskusyjny podczas 20 lecia i obecnie mamy zaszczyt wspierać inicjatywę jubileuszu 25 lecia istnienia Stowarzyszenia, w roli sponsora. Chciłabym podziękować, w imieniu zespołu WIN Construction, Zarządowi WSPON i wszystkim współpracownikom, za dobrą współpracę". - mówi Maciej Winter, Prezes Zarządu WIN Construction.

WIN Construction Development to polska spółka wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości. Koncentrujemy się na ogranizacji procesów w ramach biura nieruchomości, jak również obsługujemy kompleksowo Inwestorów w zakresie przygotowania i realizacji inwetsycji w zakresie powierzonego kapitału.

WIN Construction to polska spółka wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych dla polskich i zagranicznych inwestorów. Koncentrujemy się na kompleksowej i efektywnej obsłudze w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i projektanta. Wspieramy pośredników, inwestorów, developerów, firmy produkcyjny, logistyczne i handlowe w procesie zakupu nieruchomości, przygotowania biznes planów, projektowania, kompleksowego zarządzania budową, oddania obiektu do użytkowania, komercjalizacji i pozyskania fianansowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano: 12.05.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?