triangle

Adam

Eksperci w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych obiektów produkcyjnych, logistycznych, handlowych, biurowych lub mieszkaniowych.

triangle Adam

Adam

Partner / Project Manager / Inżynier

quote

Obsługujemy kompleksowo inwestorów w obiekty produkcyjne, logistyczne i handlowe, których celem jest nowa inwestycja w Polsce lub rozwój dotychczasowego biznesu. 

 

W ramach swojej praktyki, menedżer kadry zarządzającej kluczowymi procesami w firmie Democo, Skanska, Strabag, Amwin której celem był rozwój kompetencji w zakresie zarządzania projektem i procesem budowlanym. Menedżer i inżynier budownictwa, który bezpośrednio zarządzał budowami w roli Dyrektora Projektu lub/i kierownika budowy, w formule projektuj-buduj, w zakresie projektowania i budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowych.

Umiejętnie zarządzał zespołami inżynierów, architektów, projektantów, pracowników fizycznych, podwykonawców, dostawców w dziedzinie budownictwa, sprzedaży i obsługi klienta. Projektował lub/i budował bezpośrednio hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe i biurowce, dla takim firm jak Scala Plastics, Philips Farel, Hormann Polska, Verhoeven, Remmers, C & C Partners, Hormann, VKF Renzel, Diamant, Hormann, Ergon Poland, Trepko, Metgalex, Pol-Strautmann, Stoldrew, Pimax, Starz Kehrel Aktiengesellschaft, RPC Bebo, U Stefana, Klafs, Metgalex, Kartonika, Gonvarri, Funmarket, Format, Bimex, Marpol.

Od 2018 roku, rozwojowiec nowej spółki WIN Construction, której celem jest kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych dla inwestorów zamierzających uruchomić w Polsce nową fabrykę,  obiekt logistyczny lub handlowy oraz klientów posiadających plany rozwojowe pod nowe lokalizacje obiektów przemysłowych lub handlowych. Doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Zespołu ds. Ochrony i Doradztwa Zawodowego Członków WOIIB w Poznaniu.

Jako osoba zarządzająca projektem, odpowiedzialna za project managment i site management, jest menedżerem z ogromnym doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu obiektów przemysłowych. Ukończył Politechnikę Poznańską Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska,  kierunek – Budownictwo w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich – inżynier, Politechnikę Poznańską, Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania, kierunek – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w zakresie logistyki przedsiębiorstwa – magister, Wyższą Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie – Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami – Studia Podyplomowe. Związany od samego początku z budownictwem, już na etapie średniej szkoły, w ramach technikum budowlananego.

 

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?