triangle

3-LETNI, NOWY KONTRAKT WIN Construction Sp. z o.o. od A do Z – pięcio i trzykondygnacyjny budynek z funkcją mieszkaniowo-usługowo-biznesową, 2700 m2, w centrum Poznania.

3-LETNI, NOWY KONTRAKT WIN Construction Sp. z o.o. – pięciokondygnacyjny budynek biurowy z funkcją mieszkaniowo-usługowo-biznesową oraz trzykondygnacyjny budynek z funkcją usługowo-fiznesową, o powierzchni ok. 2500 m2, w centrum Poznania, w zakresie przygotowania biznes planu, promesy bankowej, transakcji zakupu, koncepcji, projektu, pozwolenia na budowę, budowy pod klucz, komercjalizacji budynku na wyłączność.

Firma WIN Construction Sp. z o. o. podpisała w dniu 10.01.2019 roku 3-letni kontrakt polegający na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanej od wsparcia biznesowego, po projektowe, budowalane i związanego z komercjalizacją budynku biurowo-handlowego, w centrum Poznania, pod nazwą roboczą „Klasyka z modernistycznym akcentem”.

Zakres obejmuje przygotowanie biznes planu, koncepcji, wszystkich uzgodnień z jednostkami administracji państwowej, wsparcie w zakresie podpisania przyrzeczonej umowy sprzedaży nieruchomości, uzyskanie finansowania, opracowanie pełnobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego, wraz z pozwoleniem na budowę, wykonanie budynku, pod klucz, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, jak również komercjalizację powierzchni biurowo-usługowej.

W prezentowanym projekcie, zespół podjął się wyzwania przygotowania inwestycji, której zadaniem jest wynajem powierzchni biurowej, usługowej, pod apartamenty, w samym centrum Poznania oraz zapewnienia użytkownikom dodatkowych funkcji dbałości o dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.

„Klasyka z modernistycznym akcentem” takie założenia przyświecały zespołowi przy poszukiwaniu odpowiedniej formy budynku biurowego, który swoim designem doskonale łączy kamieniczny klimat Poznania ze strategią rozwoju miasta - idealnego klimatu dla tworzenia nowych miejsc pracy, dla firm z segmentu high-tech. W otoczeniu biurowca, wykonanego z klasycznej elewacji ceglanej, powstanie projekt szklanego budynku, tworzącego miejsce dbałości o ciało i ducha ludzi pracujących w biurze. W efekcie koncepcja przeszklonej formy, dostarczy użytkownikom, po ciężkim dniu pracy, doskonałe miejsca relaksu – dla fitnessu i dbałości o zdrowe odżywianie.

„Tak to czujemy i widzimy, co w praktyce zostanie zrealizowane, każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie. Co można przyznać - to spójny koncept wiążący akcent historyczny ze strategią miasta - nowoczesnego, bliskiego biznesom o wysokiej wartości dodanej. Już niedługo zaprezentujemy wizualizacje biurowca, które oddają naszą wizję”. – mówi Maciej Winter, Prezes Zarządu.

WIN Construction to interdyscyplinarny zespół menedżerów EMBA, projektantów, inżynierów budownictwa i prawników, który dostarcza Inwestorom coś więcej niż unikalne wartości jakimi są praktyczne projektowanie, rzetelność w wyborze i prowadzeniu wykonawców, innowacyjność w poszukiwaniu racjonalnych rozwiązań, ale dodatkowo doradztwo biznesowe w zakresie przygotowania biznes planów i zrozumienie biznesowe potrzeb Inwestorów.

 

Dodano: 10.01.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?