triangle

Kompleksowe wsparcie konsultingowe przy zakupie gruntu ok. 1,5 ha z przeznaczeniem usługowo-magazynowym, którego celem jest komercjalizacja retail parku ok. 5000 m2.

Kompleksowe wsparcie konsultingowe przy zakupie gruntu ok. 1,5 ha z przeznaczeniem usługowo-magazynowym, którego celem jest komercjalizacja retail parku ok. 5000 m2.

Inwestor zainteresowany zainwestowaniem w grunt, w obawie przed inflacją i zagrożoną sytuacją posiadania gotówki na koncie, podjął decyzję o zakupie gruntu, w Poznaniu.

W efekcie przygotowaliśmy, gratisowo, analizę finansową, w tym przepływów środków pieniężnych, która skłoniła inwestora do podpisania umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości, przy przewidywanym ROI, NPV i IRR.

W okresie 90 dni przygotujemy pełną analizę techniczną, wraz z modelem biznesowym, która zagwarantuje inwestorowi zakup gruntu, w tym przygotowanie kilku koncepcji biznesowych, które będą podstawą do przeprowadzania analizy potrzeb rynku.

Koncepcje wraz z analizami finansowymi, dla różnych wariantów modeli biznesowych, będą prezentowane odpowiednim sieciom, klientom, zainteresowanym wynajmem powierzchni handlowej i prowadzeniem rentownego biznesu.

W tym zakresie zaangażowany jest interdyscyplinarny zespół - specjalisty ds. analiz finansowych odpowiedzialnego za przygotowanie analizy opłacalności inwestycji, z doświadczeniem w inwestycjach deweloperskich, z wykształceniem menedżerskim dla deweloperów, w Szkole Głównej Handlowej; doradcy biznesowego odpowiedzialnego za opracowanie modelu biznesowego wraz z komercjalizacją obiektu, z doświadczeniem w zarządzaniu biznesami, z wykształceniem Executive Master Business Administration; zespołu dwóch architektów z doświadczeniem w realizacji ponad 20 projektów halowych; pośrednika w obrocie nieruchomościami z doświadczeniem w komercjalizacji powierzchni handlowej.

W efekcie powstanie koncept biznesowy i projektowy, który pozwoli na uruchomienie projektu budowlanego, w odpowiednim kierunku, a następnie realizację inwestycji budowlanej pod konkretnych klientów.

Kontakt:
Maciej Winter, Project manager, maciej.winter@winconstruction.pl, + 48 509 750 734, odpowiedzialny za wsparcie Inwestora w całości procesów biznesowych i obrotu nieruchomościami wraz z usługami uzupełniającymi.

#winconsruction #doradztwobiznesowe #analizyfinansowe #komercjalizacja #projektowaniehal #optymalizacjakonstrukcji #nadzórinwestorski #inwestorstwozastepcze #retailpark #inwestycje 

Dodano: 13.05.2020

logos
triangle