triangle

AM WINTER we Wrześni i Gdyni

AM WINTER z Wrześni, od 10.10 w Gdyni – zarządca apartamentami, pod wynajem krótkoterminowy w Sopocie i Gdańsku, jak również developer nowoczesnych obiektów magazynowych.

Chcielibyśmy poinformować, iż od dnia 10.10 otworzyliśmy swój oddział w Gdyni, w celu bliższego zaspokojenia potrzeb inwestorów, ceniących sobie najwyższy poziom obsługi klienta. Firma AM WINTER to połączenie kompetencji specjalistów z firmy Amwin - projektanta i generalnego wykonawcy obiektów halowych i biurowych z firmą SUMMER & WINTER zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, pod wynajem krótkoterminowy, w Spocie i Gdańsku. To 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie obiektów halowych oraz kubaturowych, które dostarcza Inwestorom jeszcze więcej korzyści, w oparciu o doświadcznia w zarządzaniu zasoba mi projektantów i pracowników fizycznych, jak również kadry odpowiedzialnej za organizowanie całego procesu inwestycyjnego.

Dyrektorem Zarządzającym jest Pan Maciej Winter, który swoje doświadczenie zdobywał jako Członek Zarządu, współwłaściciel firmy Amwin oraz marki SUMMER & WINTER, odpowiedzialny za zarządzanie procesem sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, projektowania i rozwoju. W efekcie zrealizował 76 inwestycji w halach i biurowcach, apartamentach, w formule projektu-buduj.

Dodano: 06.09.2016

logos
triangle