triangle

Maciej

Eksperci w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych.

triangle Maciej

Maciej

Prezes Zarządu / Project Manager / Inżynier

quote

Obsługujemy kompleksowo inwestorów obiektów budowlanych, których celem jest nowa inwestycja w Polsce lub rozwój dotychczasowego biznesu.

Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie prowadzenia projektu związanego z uruchomieniem inwestycji, projektowania i budowy obiektów budowlanych. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów w branży zajmującej się projektowaniem i budową obiektów budowlanych pod klucz oraz w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynek, w firmach produkcyjnych.

Z pośród 19 letniej praktyki, 10 lat jako założyciel jednego z kluczowych na rynku generalnych wykonawców biurowców i obiektów budowlanych, której celem była zmiana modelu biznesowego z podwykonacy, działającego od 1995 roku, na projektanta i generalnego wykonawcę, w 2009 roku oraz 9 lat jako menedżer wyższego szczebla zarządzania w firmach produkcyjnych, odpowiedzialny za sprzedaż, marketing lub/i product management.  Pomysłodawca oraz rozwojowiec nowej spółki. Podpisał i zrealizował z sukcesem ponad 80 kontraktów, w formule projektuj-buduj, w zakresie projektowania i budowy obiektów, w randze członka zarządu, odpowiedzialnego za prace przedprojektowe i koncepcję projektową, podpisanie kontraktu, obsługę klienta, project management i rozwój. Doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.  Menedżer sprzedaży i marketingu w dużych firmach produkcyjnych (250 mln. - 2 mld zł obrotu), odpowiedzialny za project management, w tym wprowadzenie produktów na rynek.

Umiejętnie zarządzał zespołami sprzedaży, marketingu i obsługi w firmach produkcyjnych, przez pierwsze 9 lat swojej działalności i następnie jako członek zarządu inżynierami, architektami, projektantami, pracownikami fizycznymi, podwykonawccami, dostawcami w dziedzinie budownictwa, przez kolejne 10 lat działalności. Doradzał między innymi klientom, w zakresie hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców, takim jak: PSB, Format, Rolmako, Lampex, Duet, Polcreative, Zobal, Lanvar, Wavin, Gonvarii, Metgalex, Jasopels, Unimebel, Holand Tank Service, Fludra, Starz, RPC Bebo, Rosiek&Rosiek, U Stefana, Bud-rental, Klafs, BZM Cieśla, Stomil, Pol-Strautmann, Kas-boks, Trepko, Stoldrew, Kehler AG, V33, Typoraf, Pawłowski z Pobiedzisk, Jaro Meble, ASTAT, Wagrol, Agmamito, Pimax, Stomil, Aligator, Impakt, Green Polska, Rak, PSB Pazgan, Waplast, Amica Wronki, Sanplast, Aquaform, BB Investment, Innovation, Legmi, SummerWinter itp.

Od 2017 roku, pomysłodawca oraz rozwojowiec nowej spółki WIN Construction , której celem jest kompleksowa obsługa  inwestorów zamierzających realizować inwestycje budowlane w obiekty developerskie, produkcyjne, logistyczne lub handlowe oraz apartamenty pod wynajem krótkoterminowy.

Jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, prelegentem z ramienia stowarzyszenia branżowego DAFA, prelegentem z ramienia miesięcznika branżowego NOWOCZESNE HALE na targach Budma, prelegentem podczas warsztatów dla menedżerów logistyki WharehouseLab oraz dla ekspertów z dziedziny nieruchomości.

Jako osoba zarządzająca spółką, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, jest sześciokrotnym laureatem nagród Fair Play, trzykrotnym laureatem nagród Gazel Biznesu, organizatorem biznesu posiadającym bardzo dobrą zdolność płatnicza według Creditform. Ukończył studia EMBA w Aalto University (2009), studia podyplomowe FIDIC na Politechnice Poznańskiej (2015), studia podyplomowe w obrocie nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej (2013), studia podyplomowe dla developerów w Szkole Głównej Handlowej (2019), Politechnikę Poznańską w latach 1995-2000.

Kontakt
maciej.winter@winconstruction.pl
tel. kom. + 48 509 750 734

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?