triangle

Robakowo, działka na sprzedaż ok. 2,5 ha położona przy lokalizacji logistycznej, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod produkcję

W przypadku zainteresowania terenem przygotowujemy dla potencjalnego Inwestora program inwestycyjny, studium koncepcji projektowej lub/i studium wykonalności... projekt budowlany lub/i kompleksową obsługę inwestycji, aż do oddania obiektu do użytkowania...

 

Działka położona w obrębie poznańskim przy autostradzie A2, łączącej Berlin z Warszawą i  dróg expresowych S11 i S5 łączących Poznań z Katowicami, Wrocławiem oraz Trójmiastem.

Działka  przeznaczona jest na obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz tereny zabudowy usługowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą z ograniczeniem szkodliwego oddziaływania uciążliwości dla środowiska przyrodniczego poza granice terenu objętego planem. Maksymalny procent zabudowy to 70% powierzchni terenu działki, co najmniej 10% powierzchni biologicznie czynnej. Maksymalna wysokość zabudowy od poziomu kalenicy 22 m, 4 kondygnacje naziemne. Dopuszcza się możliwość realizacji części obiektu o wysokości do 40 m od projektowanego poziomu terenu.

Adres i informacje o położeniu:

adres: Robakowo k.Gądek (wielkopolskie)

odległość od centrum miasta Poznania: 15.00km

odległość od najbliższego lotniska: 23.00km

odległość od najbliższego portu rzecz./morskiego.: 15.00km / 237 km

odległość od najbliższej bocznicy kolejowej w Krzesinach: 7.00km

Teren zamknięty, ogrodzony siatką, uporządkowany.

Dojazd drogą asfaltową.

Cena: 3,6 mln netto

Kontakt
Maciej Winter tel.509 750 734, maciej.winter@winconstruction.pl

 

Nota prawna

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Dodano: 05.10.2018

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?