triangle

Referencje od firmy Gonvarii

Pragniemy poinformować, iż firma Gonvarii - producent blachy samochodwej dla VW, potwierdziła kompetencje Pana Macieja Wintera i Adama Marciniaka, zdolnych do realizacji przedwsięzień związanych z zaprojektowanie i generalnym wykonaniem obiektów halowych, pod klucz.

Z przyjemnością przyjmujemy na ręce referencje dla Pana Adama za prowadzenie inwestycji w funkcji kierownika budowy oraz Pana Macieja za przygotowywanie inwestycji, pełniącego funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za organizację całego zespołu przygotowania kontraktu, koncepcję, projekt budowlany i project management, którzy wywiązali się, zgodnie z oczekiwaniami, z powierzonych prac projektowych i generalnego wykonania budowy nowej hali produkcyjnej, pod klucz, w budżecie ok. 30 mln. zł. Prowadzony kontrakt charakteryzował się właściwą organizacją prac i terminowością w dostarczeniu dokumentacji i odbiorów robót budowlanych, by w 2010, 2014 i 2017 roku uruchomić produkcję.

Współraca była wzorowa a zespół posiada wyspecjalizowane kompetencje w projektowaniu, zastępstwie i nadzorze inwestorskim oraz generalnym wykonawstwie obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców, jak również innych przedsięwzięć budowlanych.

 

 

Dodano: 13.02.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?