triangle

Nowy kontrakt Win Construction – biznes plan, kompleksowa obsługa, projekt, budowa fundamentu technologicznego, montaż suwnicy, przebudowa hali ok. 5000 m2, montaż maszyny o wadze ponad 400 ton...

Nowy kontrakt Win Construction – od biznes planu, koncepcji, po projekt i budowę fundamentu technologicznego, dostawę i montaż suwnicy 5 ton, przebudowę hali ponad 5000 m2 wraz z montażem maszyny o wadze ponad 400 ton. Zakres obejmuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanej wraz z przeprowadzeniem przetargu pod finansowanie z UE.

Firma WIN Construction podpisała kontrakt polegający na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanej, której celem jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Zakres obejmuje zarządzanie projektem, którego efektem będzie przygotowanie koncepcji i dokumentacji przetargowej, pozwolenia na budowę, przeprowadzenie wszystkich robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

W prezentowanym projekcie, zespół podjął się przygotowania inwestycji, której zadaniem jest uruchomienie produkcji z wykorzystaniem nowej maszyny o wadze ponad 400 ton. Zakres prac będzie obejmował przygotowanie projektu budowlano-wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na cięciu posadzki, odwiertach, skuciu podbudowy pod posadzkę, wbiciu stalowych grodzi, wykopu z pompowaniem wody, wywozie gruzu, wymiany gruntu z położeniem betonu, zbrojeniu, rozbiórki i montażu istniejącej ściany oraz dachu hali, montażu belek podsuwnicowych i suwnicy 5 ton, zasilania, nadzoru pracy żurawia do transportu maszyny przez dach hali, demontażu i montażu bram, stałej obsłudze geodezyjnej i geotechnicznej.

„Realizacja tej inwestycji, wymagająca ponadstandardowego doświadczenia w projektowaniu i organizacji robót budowlanych, jest dla nas dużą satysfakcją, która daje możliwość realizacji naszej pasji do projektowania,  budowania i organizacji całego procesu inwestycyjnego”. – mówi Maciej Winter, Prezes Zarządu WIN Construction.

O firmie:

WIN Construction to interdyscyplinarny zespół menedżerów EMBA, projektantów, inżynierów budownictwa, który posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu, kompleksowej obsłudze inwestycji i generalnym wykonaniu obiektów, pod klucz. Nasi Inwestorzy otrzymują coś więcej niż fachowo przygotowaną przestrzeń do prowadzenia działalności, ale unikalne wartości jakimi są praktyczne projektowanie, rzetelność w wyborze i prowadzeniu wykonawców, innowacyjność w poszukiwaniu racjonalnych rozwiązań, jak również doradztwo biznesowe w zakresie przygotowania biznes planów i zrozumienie biznesowe ich potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami organizacyjnymi, szkoleniu inżynierów budownictwa i prowadzeniu inwestycji w różnych firmach zajmujących się projektowaniem i generalnym wykonaniem inwestycji budowlanych dostarcza dzisiaj inwestorom najwyższy poziom usług dopasowany zakresem do potrzeb i oczekiwań przez prawdopodobnie jeden z najbardziej doświadczonych zespołów na rynku.

Dodano: 14.05.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?