triangle

Kompleksowe wsparcie konsultingowe przy zakupie gruntu ok. 600 m2 z przeznaczeniem na budynek wielorodzinny, którego celem jest utylizacja PUM = 650 m2, w Gdynia Orłowo.

Kompleksowe wsparcie konsultingowe przy zakupie gruntu ok. 600 m2 z przeznaczeniem na budynek wielordzinny, którego celem jest komercjalizacja ok. 650 m2 PUM, w Gdynia Orłowo.

Inwestor zainteresowany przygotowaniem 16 apartamentów, ok. 40m2, pod wynajem długoterminowy, podjął decyzję o zakupie gruntu, w Gdyni.

W efekcie przygotowaliśmy, gratisowo, analizę finansową, w tym przepływów środków pieniężnych, która skłoniła inwestora do podpisania umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości, przy przewidywanym ROI, NPV i IRR.

W okresie miesiąca doprowadziliśmy do transakcji zakupu grutu. Obecnie przygotowujemy warunki zabudowy.

Koncepcje wraz z analizami finansowymi, dla różnych wariantów modeli biznesowych, będą uzgadnane z naszymi pośrednikami w obroie nieruchomościami.

W tym zakresie zaangażowany jest interdyscyplinarny zespół - specjalisty ds. analiz finansowych odpowiedzialnego za przygotowanie analizy opłacalności inwestycji, z doświadczeniem w inwestycjach deweloperskich, z wykształceniem menedżerskim dla deweloperów, w Szkole Głównej Handlowej; doradcy biznesowego odpowiedzialnego za opracowanie modelu biznesowego wraz z komercjalizacją obiektu, z doświadczeniem w zarządzaniu biznesami, z wykształceniem Executive Master Business Administration; zespołu dwóch architektów, projektant branży sanitarnej i elektrycznej, konstruktor, geodeta, z doświadczeniem w realizacji ponad 20 projektów halowych; pośrednik w obrocie nieruchomościami z doświadczeniem w komercjalizacji powierzchni handlowej.

W efekcie powstanie koncept biznesowy i projektowy, który pozwoli na uruchomienie projektu budowlanego, w odpowiednim kierunku, a następnie realizację inwestycji budowlanej pod konkretnych klientów. W tym zakresie wesprzemy inwestora we wszystkich procesach biznesowych i obrotu nieruchomościami, włącznie z komercjalizacją budynku.

Kontakt:
Maciej Winter, Project manager, maciej.winter@winconstruction.pl, + 48 509 750 734, odpowiedzialny za wsparcie Inwestora w całości procesów biznesowych i obrotu nieruchomościami wraz z usługami uzupełniającymi.

#winconsruction #doradztwobiznesowe #analizyfinansowe #komercjalizacja #projektowaniehal #optymalizacjakonstrukcji #nadzórinwestorski #inwestorstwozastepcze #retailpark #inwestycje #inwestycjewgrunty

Dodano: 28.04.2020

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?