triangle

Kompleksowo obsługujemy inwestycje - zapraszamy. Przebudowa kamienicy w centrum Poznania pod wynajem krótko i długoterminowy.

Case study – kompleksowa obsługa inwestycji budowlanej, polegająca na takiej przebudowie kamienicy, aby uzyskać finansowanie w banku, satysfakcjonującą stopę zwrotu oraz wartość dodaną dla społeczności w centrum miasta, w funkcji usłogowo-handlowej i mikroapartamentów

Firma WIN Construction Sp. z o. o. przez ostatnie 3 lata zrealizowała szereg inwestycji polegających na rewitalizacji lub zmianie przeznaczenia lub funkcji kamienic. Zakres obejmował przygotowanie biznes planu, koncepcji, wszystkich uzgodnień z jednostkami administracji państwowej, przygotowanie dokumentów do uzyskania finansowania, opracowanie pełnobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego, wraz z pozwoleniem na budowę, kontraktowanie robót budowlanych, pod klucz, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, w tym zbudowanie sieci apartamentów pod wynajem krótkoterminowy.

Dla omawianego przypadku, na podstawie przygotowanej inwentaryzacji i ekspertyzy technicznej, jak również uzgodnień z miejscowym konserwatorem zabytków, został przygotowany szereg planów zagospodarowania terenu oraz funkcji przebudowywanego budynku. Wszystkie opcje zostały ułożone w ratingu pod względem ROI jak również możliwości przeprocedowania nowych warunków zabudowy, w taki sposób aby doprowadzić do opłacalności inwestycji i tym samym przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności dla mieszkańców miasta. Realizacja takiego przedsięwzięcia jest możliwa przy zaangażowaniu określonego zespołu składającego z się z architekta, kierownika budowy, specjalisty ds. ofertowania, przy współpracy z radcą prawnym i doradcą biznesowo-strategicznym, odpowiedzialnych za komercjalizację inwestycji, z sukcesem.

W efekcie powstaje nowa koncepcja oparta na powierzchni usługowo-handlowej ok. 600 m2 oraz 75 miejsc noclegowych, w mikroapartamentach.

WIN Construction to interdyscyplinarny zespół menedżerów EMBA, projektantów, inżynierów budownictwa i prawników, który posiada 35 letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonaniu obiektów, pod klucz. Nasi Inwestorzy otrzymują coś więcej niż fachowo przygotowaną przestrzeń do prowadzenia działalności, ale unikalne wartości jakimi są praktyczne projektowanie, rzetelność w wyborze i prowadzeniu wykonawców, innowacyjność w poszukiwaniu racjonalnych rozwiązań, jak również doradztwo biznesowe w zakresie przygotowania biznes planów i zrozumienie biznesowe ich potrzeb.

 

 

 

 

 

Dodano: 19.02.2019

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?