triangle

Adam dołączył do zespołu WIN Construction wyspecjalizowanego w kompleksowej obsłudze inwestycji, w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i generalnego projektanta.

Adam dołączył do zespołu WIN Construction wyspecjalizowanego w kompleksowej obsłudze inwestycji, w roli inwestora zastępczego, inspektora
nadzoru lub/i generalnego projektanta. W wyniku nawiązania bliskiej współpracy partnerskiej firm JAŚKOWIAK NADRA Adwokaci, AM WINTER Maciej Winter i Inwestycje Profit Sp. z o. o, organizacja uzyskała kompletne kompetencje. W efekcie właściciele spółki podjęli decyzje o zmianie nazwy, na WIN Construction Sp. z o. o.

Celem wzmocnienia zespołu, o kompetencje Adama, jest dostarczanie inwestorom obiektu produkcyjnego, magazynowego, handlowego lub biurowego, pod klucz, ale w usłudze realizowanej w systemie wszystkich otwartych umów z podwykonawcami i dostawcami. W efekcie klienci zyskują na niższych kosztach inwestycji w porównaniu do kompleksowego wykonania, w systemie generalnego wykonawstwa, jak również na pełnej wiedzy o stosowanych rozwiązaniach, uzgadnianych na bieżąco. Adam dołączył do firmy WIN Construction Sp. z o. o. jako współwłaściciel firmy i wiceprezes zarządu odpowiedzialny za rozwój działu zastępstwa inwestorskiego, projektowania oraz nadzoru inwestorskiego i będzie odpowiedzialny w firmie za merytoryczne zarządzanie całego procesu projektowo – budowlanego dla realizacji inwestycji w obiekty produkcyjne, magazynowe, handlowe, biurowe oraz mieszkaniowe.

"Adam zarządzał i prowadził budowy o łącznej wartości przekraczającej 280 mln zł, dla obiektów od 2 do 70 mln zł. Jako były współwłaściciel i wiceprezes zarządu ds. rozwoju i obsługi klienta w jednej z największych firm zajmujących się projektowanie i generalnym wykonaniem obiektów przemysłowych i handlowych w Wielkopolsce, nawiązałem współpracę z Adamem w 2010 roku. W latach 2009 – 2014 rekrutowałem pracowników umysłowych, do całej struktury firmy, między innymi zespół inżynierów i kierowników budowy, których rozwój kompetencji nie byłby możliwy bez Adama, inżyniera z największym doświadczeniem w dziale wykonawczym... W wyniku dynamicznego rozwoju mojej firmy, w 2014 roku skoncentrowałem swoje działania na pozyskiwaniu kontraktów, negocjacjach umów oraz zarządzaniu dyrektorami kontraktu, inżynierami oraz projektantami, którzy prowadzili projekty i współpracowali ze strukturami kierowników budów, w których to strukturach znajdował się Adam. W 2017 sprzedałem 47,5% udziałów w firmie i  rozwijam WIN Construction w innym modelu biznesowym niż projektant i generalny wykonawca tj. w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i projektanta...". – dodaje Maciej Winter.

"Chciałbym zaproponować Klientom, WIN Construction, skorzystanie z naszego wsparcia, które wynika z doświadczenia zespołu, posiadanych uprawnień do nadzoru nad robotami budowlanymi i projektowania, bez ograniczeń. Moje 35 letnie doświadczenie na ponad 40 inwestycjach, bezpośrednio w roli kierownika budowy lub/i dyrektora kontraktu, daje inwestorom gwarancję bezpiecznego przeprowadzenia całego procesu, od przygotowania gruntu do oddania obiektu do użytkowania. Jako doświadczona osoba w pracy w firmach zajmujących się projektowaniem i generalnych wykonaniem obiektów, mogę zaproponować kompleksową obsługę inwestycji budowlanych, od optymalizacji koncepcji i projektów budowlanych, po zarządzanie całym procesem budowlanym, przeprowadzanie przetargu, negocjacje cen, dopilnowanie kompletności ofert, wskazywanie na optymalniejsze rozwiązania i nadzór nad jakością prowadzonych robót budowlanych. " – mówi Wiceprezes Zarządu WIN Construction Sp. z o. o.

Adam w ramach swojej praktyki, był menedżerem zajmującym się kluczowymi procesami w firmie Democo, Amwin, Skanska, Strabag, której celem był rozwój kompetencji w zakresie zarządzania projektem i procesem budowlanym. Jest inżynierem budownictwa, który zrealizował w roli Dyrektora Projektu lub/i kierownika budowy na ponad 40 kontraktów, w formule projektuj-buduj, w zakresie projektowania i budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych, biurowych i mieszkaniowych. Umiejętnie zarządzał zespołami inżynierów, architektów, projektantów, pracowników fizycznych, podwykonawców, dostawców w dziedzinie budownictwa, sprzedaży i obsługi klienta. 

Zespół zarządzał  w roli właściciela, Wiceprezesa Zarządu ds. obsługi klienta i rozwoju, Dyrektora kontraktu i Kierownika budowy, zajmującą się  projektowaniem i generalnego wykonawstwem hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal handlowych i biurowców, dla takich firm jak PSB, Format, Rolmako, Lampex, Duet, Polcreative, Zobal, Lanvar, Wavin, Gonvarii, Metgalex, Jasopels, Unimebel, Holand Tank Service, Fludra, RPC Bebo, Rosiek&Rosiek, Bud-rental, Klafs, BZM Cieśla, Aligator, Pol-Strautmann, Kas-boks, Trepko, Kehler AG, V33, Typograf, Pawłowski, Jaro Meble, ASTAT, Wagrol, Agmamito, Pimax, Stomil, Aligator, Impakt, Green Polska, Rak, Waplast, Scala Plastics, Philips FarelHormann, Verhoeven, Remmers, C & C Partners, VKF Renzel, Diamant, Hormann, Ergon, Metgalex, Stoldrew, Pimax, Starz Kehrel Aktiengesellschaft, Klafs, Kartonika, Gonvarri, MPT Pik. Funmarket, Bimex , Marpol, Asta, Elektrogiełda, Spółdzielnia Inwalidów w Słupcy, Wal-trans, Luvena, Artwet, Krispol, BZM Cieśla, Format, Duet, Wagrol, Zobal, Lanwar, Agmamito, Holland Tank Service,  Wal-trans, RPC, U Stefana, Luvena, RWJ, Vet-Lab, Green Energia, Pagaz, Kas-Boks, Hyundai, Witchen.

Jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa nr ewid. WKP/BO/3077/01 oraz Zespołu ds. Ochrony i Doradztwa Zawodowego Członków WOIIB w Poznaniu. Ukończył Politechnikę Poznańską Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, kierunek – Budownictwo w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich – inżynier, Politechnikę Poznańską, Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania, kierunek – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w zakresie logistyki przedsiębiorstwa – magister, Wyższą Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie – Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami – Studia Podyplomowe.O FIRMIE

WIN CONSTRUCTION jest polską spółką wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych dla polskich i zagranicznych inwestorów. Koncentrujemy się na kompleksowej i efektywnej obsłudze w roli inwestora zastępczego, inspektora nadzoru lub/i projektanta. Nasze 35 letnie doświadczenia z firm zajmujących się projektowaniem i budowaniem obiektów pod klucz, daje nam lepszą wiedzę praktyczną, po drugiej stronie procesu budowlanego, w roli osób zarządzających, kontrolujących lub projektujących cały proces budowlany, którego celem jest wybór odpowiedniego wykonawcy, którego rozumiemy i czujemy. Inwestorzy cenią w nas doświadczenie nie tylko z konsultingu prac projektowych i budowlanych, ale z odpowiedzialności jaką posiadaliśmy w projektowaniu i budowaniu obiektu pod klucz, pracując po stronie wykonawczej, w efekcie możemy w formule inwestora zastępczego, dostarczyć coś więcej niż standardowa oferta rynkowa, wiedzę projektanta i generalnego wykonawcy, ale w bardzo konkurencyjnej cenie. 

Zapraszamy do kontaktu i poznania możliwości współpracy, dla realizacji zamierzonych celów Państwa firmy. 

 

 

Dodano: 10.09.2018

logos
triangle

Dzień dobry!

Czy oddzwonić do Państwa za darmo?